Współpraca z firmą przeprowadzkową – to pełne bezpieczeństwo

Współpraca z firmą przeprowadzkową -  to pełne bezpieczeństwo

Współpraca z firmą przeprowadzkową –  to pełne bezpieczeństwo. Zorganizowanie sprawnej i bezpiecznej przeprowadzki najlepiej powierzyć profesjonalistom. Firma przeprowadzkowa zapewnia relokację mieszkań, domów, biur, korporacji, banków, transport sprzętu serwerowego, sejfów, pianin, mebli, antyków. Wykonuje pakowanie, utylizację mebli i AGD, niszczenie dokumentów, magazynowanie rzeczy, mebli i sprzętu a wszystko na korzystnych warunkach.

Współpraca z firmą przeprowadzkową to pełne bezpieczeństwo

Czy jesteś dumnym właścicielem nowego domu, ale potrzebujesz pomocy przy relokacji? Firma przeprowadzkowa jest w tym przypadku idealnym wyborem. Przeniesienie się do nowego mieszkania lub biura jest często utożsamiana z klęską żywiołową pod względem wyczerpanych zasobów, czasu i nerwów. Ale przy pewnych umiejętnościach i narzędziach może to stać się o wiele przyjemniejszą i łatwiejszą procedurą a co najważniejsze bezpieczną.

Dlaczego współpraca z firmą przeprowadzkową Krasnal Przeprowadzki jest całkowicie bezpieczna? Podczas transportu mienia używane są wysokiej jakości materiały opakowaniowe. Firma dysponuje własną flotą samochodów a w czasie transportu całe przewożone mienie jest obłożone miękkimi materiałami, przypięte pasami i zabezpieczone folią stretch.To wszystko gwarantuje odpowiednią ochronę powierzonego sprzętu oraz mebli przed wszelkimi uszkodzeniami. Firma posiada samochody typu chłodnia, co jest niezbędne przy przewożeniu żywności, leków lub kwiatów.

Bezpieczne magazynowanie mienia

Na życzenie klienta organizowane jest magazynowanie rzeczy osobistych, sprzętu, mebli i kwiatów. W magazynie zapewniona jest optymalna temperatura i wilgotność dzięki czemu powierzone mienie jest całkowicie bezpieczne i dobrze chronione. Przez całą dobę prowadzony jest nadzór terenów zewnętrznych magazynu. Pozwoli to znacznie zaoszczędzić pieniądze i sprawi, że przeprowadzka będzie jak najbardziej wygodna z punktu widzenia jej organizacji.

Utylizacja mebli i sprzętu

Podczas przeprowadzki widzimy, że wiele rzeczy już nie znajdzie zastosowania w nowym domu. Powstaje kłopot, który może rozwiązać firma od przeprowadzek, ponieważ zajmuje się także utylizacją i uwalnia klientów od zbędnych sprzętów. A jak wiadomo, nie można ich wyrzucić do kontenera na śmieci.

Ubezpieczenie OCP firmy przeprowadzkowej zabezpiecza klienta 

Firma przeprowadzkowa ponosi pełną odpowiedzialność finansową za mienie swoich klientów podczas przeprowadzki. Krasnal Przeprowadzki posiada ubezpieczenie OCP tzn. odpowiedzialności cywilnej przewoźnika, na wypadek uszkodzenia mienia klienta. Oznacza to, że Twój cenny sprzęt, meble i inne wartościowe przedmioty są ubezpieczone i bezpieczne. Nie ma potrzeby dodatkowego ubezpieczenia przeprowadzki, ponieważ już o to zadbano. 

Schemat pracy firmy przeprowadzkowej

Przed zleceniem przeprowadzki mieszkania, domu lub biura firma przeprowadzkowa wyjaśnia, jak długo potrwają prace i jakie środki będą potrzebne.

Demontaż mebli i demontaż wyposażenia

W wyznaczonym czasie monter przyjeżdża we właściwe miejsce, demontuje meble i sprzęt, a następnie montuje pod nowym adresem.

Załadunek i dostawa mebli i sprzętu

Nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swoich rzeczy. Pracownicy bezpiecznie przymocują ruchome elementy, załadują i dostarczą delikatne i cenne rzeczy w sposób integralny.

Podnoszenie mebli i sprzętu

Zlecając przeprowadzkę mieszkania, zapewnione jest dokładne ustawienie mebli na podłodze.

Montaż i instalacja

Pracownicy, demontują, pakują i przenoszą do ciężarówki meble i sprzęty i po dostarczeniu ustawiają na swoim miejscu.

Pakowanie mebli, sprzętu i rzeczy

Dokładnie przeprowadzone pakowanie gwarantuje bezpieczeństwo podczas transportu mebli i urządzeń. Pracownicy firmy przeprowadzkowej wyposażeni są w wytrzymałe materiały opakowaniowe takie jak: folia bąbelkowa, kartony, pianki, folia strech, pasy. Delikatne przedmioty takie jak zastawy porcelanowe, szklanki itp. pakowane są do kartonów i zabezpieczane. W pojemnikach plastikowych przewożone są książki, segregatory, dokumenty.  

Współpracując z firmą przeprowadzkową masz pewność:

  • Wygodnej komunikacji: wsparcie do końca pracy, wykwalifikowany i uprzejmy personel.
  • Przejrzystość kalkulacji kosztów: brak nieoczekiwanych dodatkowych kosztów po zakończeniu pracy.
  • Dostępność odpowiedniej dla Ciebie opcji, w zależności od powierzchni mieszkania i dostępnego czasu.
  • Rzetelności i jakości świadczonych usług: transport sprzętu zgodnie z normami transportowymi, staranne i dokładne pakowanie.
  • Punktualność i dotrzymanie terminów.
  • Indywidualne podejście: wymagania zwiększonej poufności, przeprowadzka w niestandardowym czasie, nagła i pilna potrzeba. Dzięki usłudze realizowanej przez firmę przeprowadzkową można rozwiązać wszelkie problemy. Procedura relokacji przestaje kojarzyć się z negatywnością, ponieważ pozostają tylko miłe wspomnienia.

Bezpieczna przeprowadzka biura

Technika i sprzęt serwerowy działają tak, jakby nic się nie stało. Na błyszczących powierzchniach mebli nie ma żadnej rysy. A wszystko to bez uszczerbku dla szybkości przeprowadzki biura. Właściwe opakowanie to nie tylko bezpieczny transport, ale także klucz do szybkiego wdrożenia firmy w nowej lokalizacji. Pracownicy firmy przeprowadzkowej są w stanie spakować sprzęt biurowy, dokumenty archiwalne, meble biurowe, nakleić etykiety na pudełka i paczki. Profesjonaliści wiedzą, jak współpracować z indywidualnymi przedsiębiorcami i osobami prawnymi, przyjmować wpłaty na rachunek bieżący lub gotówką, a podpisana wcześniej umowa chroni Twoje interesy i zabezpiecza przed uszkodzeniem lub utratą mienia.