PAKOWANIE

Prawidłowe zabezpieczenie przewożonych mebli, lodówek, antycznych witryn czy szklanych stołów to jedna z najważniejszych czynności podczas przeprowadzki.

Jest to niezwykle istotny etap podczas transportu, który wykonany dokładnie i profesjonalnie gwarantuję bezpieczeństwo i gwarancję braku uszkodzeń.

Nasi pracownicy specjalizują się w dokładnym zabezpieczeniu mienia, posiadają specjalistyczne materiały do pakowania, folie bąbelkowe, streche, kartony, pianki ochronne oraz pasy.

Dodatkowo zajmujemy się pakowaniem do kartonów drobnych rzeczy klientów, takich jak: porcelanowe zastawy, talerze, szklanki czy szklane półki.

Posiadamy plastikowe pojemniki do pakowania książek, dokumentów czy segregatorów.

Zobacz także: montaż mebli Wrocław

Pakowanie rzeczy podczas przeprowadzki we Wrocławiu

Każdy, kto kiedykolwiek przeprowadzał się do nowego miejsca zamieszkania, wie, że jednym z najważniejszych punktów jest niezawodne opakowanie, które chroni meble, urządzenia i inne przedmioty przed uszkodzeniem. Nasza firma Krasnal we Wrocławiu zajmuje się profesjonalnymi przeprowadzkami, w tym również pakowaniem mebli, sprzętu AGD, RTV, szklanych rzeczy. Jest to jedna z najważniejszych czynności, którą należy powierzyć fachowcom mającym doświadczenie w wykonywaniu takich zadań.

Pakowanie rzeczy przed przeprowadzką – Wrocław

Niewłaściwie ułożone przedmioty podczas przeprowadzki mogą zostać zdeformowane, złamane i zbite. Nasza firma realizując usługi, dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim przewożonym przedmiotom. Pakowanie rzeczy nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Nasi pracownicy poradzą sobie z tym szybko i kompetentnie. Nawet delikatne przedmioty pozostaną nietknięte. Dobrze przygotowana przeprowadzka pozwala zaoszczędzić czas i sprawia, że cała procedura jest wygodna. W naszej firmie znajdują wszelkie materiały opakowaniowe, które pomogą niezawodnie chronić Państwa rzeczy podczas transportu.

Dostarczymy do Państwa domów takie materiały do pakowania jak:

  • Małe kartony – są idealne do pakowania przedmiotów osobistych, naczyń, książek, zabawek dla dzieci.
  • Kartony uniwersalne – są idealne do pakowania koców, pościeli, odzieży, zabawek i innych przedmiotów luzem.
  • Duże kartony – przeznaczone są do transportu sprzętu komputerowego, biurowego
  • Folia bąbelkowa – niezbędna do ochrony lustrzanych, szklanych elementów mebli. Stosowana przez naszą firmę do pakowania sprzętu gospodarstwa domowego, telewizora, sprzętu audio, wideo, sprzętu komputerowego. Dzięki dużej gęstości i warstwom powietrza folia chroni delikatne przedmioty przed uszkodzeniem.
  • Folia stretch – służy do pakowania mebli tapicerowanych: sof, foteli, materacy. Nadaje się również do pakowania mebli. Chroni przed zanieczyszczeniem i bezpośrednim kontaktem przedmiotów z otoczeniem. Jest przez naszych pracowników stosowana również do pakowania urządzeń gospodarstwa domowego.
  • Taśma samoprzylepna – przeznaczona do mocowania folii, papieru i innych materiałów opakowaniowych. Posiadamy również pianki ochronne oraz pasy.
  • Plastikowe pojemniki do pakowania książek, segregatorów z dokumentami.
  • Wózek – służy do przenoszenia ciężkich ładunków, ułatwia i przyspiesza proces przeprowadzki.

Pakowanie rzeczy przez naszą firmę Krasnal przeprowadzki we Wrocławiu

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na ostrożne podejście wszystkich naszych pracowników do własności klienta. Kolejną zaletą naszej firmy we Wrocławiu jest to, że przy organizacji relokacji specjaliści pakują meble i sprzęt przy użyciu nowoczesnych materiałów, które niezawodnie chronią Państwa mienie podczas przeprowadzki.

Wszystkie przedmioty są starannie umieszczone w samochodzie. Pracownicy naszej firmy, po prawidłowym spakowaniu Państwa rzeczy, zapewnią bezpieczeństwo nawet antycznym lub delikatnym produktom. Można powierzyć nam pakowanie roślin domowych, które będą zabezpieczone od wszelkiego rodzaju wstrząsów, a także przed kurzem i nadmierną wilgocią. Duże doświadczenie i profesjonalizm naszych specjalistów pozwala nam przeprowadzać pakowanie mebli i urządzeń szybko i skutecznie. Zwracając się do naszej firmy Krasnal można mieć pewność niezawodnego, wydajnego i wyjątkowo dokładnego transportu swojego mienia.