UTYLIZACJA MEBLI I AGD WROCŁAW

UTYLIZACJA MEBLI I AGD

Drodzy Klienci! Chcemy kompleksowo zająć się waszymi problemami ze śmieciami! Nasza specjalność to utylizacja AGD – tzw. elektrośmieci oraz utylizacja mebli w mieście Wrocław. Stare sprzęty AGD, RTV, regały, kanapy, stosy dokumentów do zniszczenia – to dla nas pestka! Energiczny zespół raz dwa przeprowadzi utylizację, a Państwo będą mieć problem z głowy. Każdy z nas lubi oszczędzać, jednakże utylizacja pewnego rodzaju odpadów wymaga specjalnych procedur. Zostawienie mebli, AGD czy innych rzeczy „byle gdzie” może wiązać się z przykrymi konsekwencjami dla nas i dla środowiska!

UTYLIZACJA WROCŁAW

Często nie wiadomo gdzie można odstawić pewne nieszablonowe odpady. Świadomość ekologiczna jest coraz większa, a regulacje prawne w zakresie odpadów z każdym rokiem nabierają więcej restrykcyjności. W dużych miastach łatwo napotkać miejsca do składowania specjalnych odpadów bądź przeróżne zbiórki. Czy odstawienie pod koszem jest legalne? Ale jak nie tam to gdzie? Na pewne pytania czasem trudno uzyskać jednoznaczna odpowiedź – dlatego lepiej zaufać profesjonalistom z Krasnal Utylizacja AGD Wrocław. Zapraszamy!

Zobacz także: przeprowadzki Wrocław

Zlecenie utylizacji mebli i AGD firmie wykonującej przeprowadzki we Wrocławiu

Wszyscy kupujemy i użytkujemy meble oraz sprzęt AGD, które po krótszym lub dłuższym okresie ulegają zużyciu a ich stan wizualny jest nieatrakcyjny. Zmieniając miejsce zamieszkania lub lokalizację firmy, pojawia się problem z pozbyciem się takich rzeczy. Nasza firma Krasnal Przeprowadzki we Wrocławiu wykonuje usługi transportowe, przewożąc mienie klientów do nowego domu czy biura. Oferujemy kompleksową usługę, na która składają się takie czynności jak: pomoc w pakowaniu rzeczy, zniesienie i załadunek dobytku na samochód, rozładunek, wniesienie do nowej nieruchomości, ustawienie we wskazanych miejscach. Dodatkową usługą, którą pragniemy zaoferować jest utylizacja mebli i AGD, dzięki czemu możecie Państwo pozbyć się starych i nieprzydatnych sof, kanap, regałów lodówek, telewizorów itp. bez przykrych konsekwencji.

Utylizacja mebli i AGD we Wrocławiu – po przeprowadzce

Jeśli nie wiecie Państwo, co podczas przeprowadzki zrobić ze starymi meblami, sprzętem AGD, nie spieszcie się z porzucaniem tych rzeczy w nieodpowiednich miejscach. Pozostawiając niepotrzebne śmieci na klatce schodowej, koszach na śmieci, w nadziei, że to kogoś zainteresuje, może zakończyć się dużymi problemami. Świadomość ekologiczna oraz obowiązujące przepisy prawne zobowiązują do prawidłowego składowania odpadów, ich nieprzestrzeganie wiąże się z restrykcjami. Aby uniknąć płacenia grzywny, można powierzyć naszej firmie utylizację mebli i AGD.

Pracownicy Krasnal przeprowadzki we Wrocławiu wykonają demontaż starych mebli, odbiorą je naszym transportem i przewiozą do utylizacji. Ta usługa jest ważnym elementem działalności naszej firmy, dlatego jesteśmy gotowi udzielić Państwu wszelkiej pomocy w pozbyciu się niepotrzebnych szafek, łóżek, krzeseł i/lub elektrośmieci. Utylizację prowadzimy ściśle według przepisów z zakresu bezpieczeństwa środowiska, procedura odbywa się na specjalnie wyznaczonych składowiskach. Jesteśmy gotowi wykonać transport dowolnych przedmiotów, niezależnie od ich projektu, złożoności i przeznaczenia.

Utylizacja starych urządzeń gospodarstwa domowego i mebli

Specjalizujemy się w przeprowadzkach mieszkań, domów, firm na terenie Wrocławia i okolic, często klienci zwracają się do nas z prośbą o utylizację urządzeń gospodarstwa domowego. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na taką formę usługi, nasza firma wprowadziła do swojej oferty utylizację mebli i AGD. Na śmietnikach często można zobaczyć porzucone lodówki, pralki i inne duże urządzenia. Jest nie tylko nieetyczne w stosunku do innych mieszkańców, ale także stanowi pewne zagrożenie dla ekologii. Na przykład lodówki zawierają czynniki chłodnicze (głównie freon), które niszczą warstwę ozonową, dlatego muszą być utylizowane zgodnie z zasadami określonymi przez producenta produktu. Niektóre rodzaje sprzętu biurowego zawierają substancje szkodliwe dla środowiska, dlatego utylizowanie sprzętu biurowego powinno odbywać się wyłącznie zgodnie z zasadami opisanymi w instrukcji.  Usługa jest wykonywana przez nas zgodnie ze wszystkimi zasadami ściśle w wyznaczonych miejscach.

Współpraca z naszą firmą we Wrocławiu to same korzyści

Podczas przeprowadzki wiele osób poznaje prawdziwą ilość swoich rzeczy, ale także niepotrzebnych śmieci.Transport tego wszystkiego do nowego mieszkania jest całkowicie niezasadny, a samodzielne pozbycie się takich przedmiotów jest bardzo trudne ze względu na ich duży rozmiar, dużą wagę, brak czasu i odpowiedniego środka transport. Nasi specjaliści zabiorą niepotrzebny sprzęt i meble w dniu przeprowadzki, nie tracąc czasu, szybko usuną go z mieszkania i załadują do przestronnego pojazdu. Gromadzenie starych mebli i elektrośmieci jest niepotrzebnym ograniczeniem przestrzeni życiowej mieszkańców lub funkcjonalnej danej firmy. Zlecając nam przeprowadzkę do nowego mieszkania lub firmy, można automatycznie zamówić utylizację mebli i AGD, nasi pracownicy mają doświadczenie w wykonywaniu takich zadań i sprawnie uwolnią Państwa od zalegających śmieci.