PRZEPROWADZKI DOMÓW

Transport mebli we Wrocławiu, instrumentów, sprzętu AGD jest dla naszej firmy usługą bardzo ważną! Mogą to być meble kuchenne, ogrodowe lub stare zabytkowe antyki. W każdym wypadku transport mebli będzie oparty o wszelkie standardy bezpieczeństwa i ostrożności. Obicia i otarcia przy nieprofesjonalnym transporcie są rzeczą nieuniknioną. I mowa tu nie tylko o uszkodzeniach mebli, ale także np. ładnego drewnianego parkietu, na którym leżą czy pobliskich ścian. Dlatego nasi wyspecjalizowanie pracownicy dokładają wszelkich starań, aby wykonać tę usługę naprawdę szybko i bezpiecznie.

Transport mebli Wrocław, Polska i Europa

Transportujemy meble we Wrocławiu oraz po całej Polsce i Europie. Dysponujemy flotą nowoczesnych, specjalistycznych samochodów dostawczych, które gwarantują komfort świadczonych usług oraz bezpieczeństwo od obić. W ciągu kilku lat działalności naszej firmy dostarczyliśmy wiele dzieł sztuki na drugi koniec Europy! Dodatkowo zabezpieczając i monitorując cały proces, jakim jest transport mebli. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia niezbędnych szczegółów.

Zobacz także: transport pianina Wrocław

 

Transportujemy meble, również antyki, instrumenty, sprzęty RTV i AGD, meble ogrodowe... Ponieważ dysponujemy szeroką flotą samochodów dostawczych, jesteśmy w stanie przewieźć ładunki każdego gabarytu.

Nie, świadczymy usługi przewozu mebli nie tylko we Wrocławiu, lecz w całej Polsce, a nawet w Europie. Dzięki nowoczesnym pojazdom z dodatkowymi zabezpieczeniami i doświadczonym pracownikom, oferujemy bezpieczny i komfortowy transport mienia nawet w dalekie miejsca.

Transport mebli może skutkować ich uszkodzeniem lub otarciami, jednak oprócz tego często uszkodzony zostaje np. parkiet. Odpowiednie zabezpieczenia mebli są kluczowe dla zachowania ich świetności oraz bezpieczeństwa. Niektóre meble lepiej rozkręcić i przewieźć w częściach. Najlepiej tę kwestię oddać w nasze ręce - odpowiednio zapakujemy i zabezpieczymy wszystkie elementy, przewieziemy i skręcimy je z powrotem.

Tak, nasze usługi są kompleksowe i w tym zakresie. Rozkręcamy mebel, pakujemy go i zabezpieczamy do transportu, a po dowiezieniu na miejsce skręcamy. W ten sposób oszczędzają państwo czas i niejednokrotnie również nerwy związane ze stawianiem mebli.

Tak, na czas całej przeprowadzki wszystkie rzeczy obejmuje nasza polisa OC, w razie zagubienia lub zniszczenia danej rzeczy.

Oczywiście, dysponujemy profesjonalnymi opakowaniami, taśmami i foliami do zabezpieczania ładunków. Oprócz tego, nasze samochody również posiadają dodatkowe zabezpieczenia przed przemieszczaniem się rzeczy podczas transportu.

Tak, przeprowadzki firm to jedna z naszych specjalności. Meble, urządzenia biurowe, dokumenty czy AGD z pomieszczenia socjalnego nie stanowią żadnego wyjątku. Bezpiecznie pakujemy, przewozimy i dostarczamy wszystkie rzeczy do nowego biura.  Profesjonalna usługa przeprowadzkowa w przedsiębiorstwie oszczędza mnóstwo czasu i zapobiega przestojom w firmie.

Oczywiście, w ramach kompleksowej usługi przeprowadzki i transportu mebli, zajmujemy się również utylizacją niepotrzebnych rzeczy.

Oczywiście. Przewoziliśmy już zarówno meble z kawalerek, jak i z dużych korporacji. Posiadamy odpowiednio liczny zespół, a nasze auta kontenerowe mają ładowność od 2 ton do aż 24 ton i pomieszczą naprawdę duże gabaryty. Jesteśmy elastyczni i dopasujemy się do potrzeb konkretnego przewozu.

W zależności od potrzeb, nasi pracownicy tworzą zespoły 3-osobowe, 4-osobowe lub 8-10-osobowe. Dostosowujemy ekipę przeprowadzkową do ilości mebli do przewiezienia i konieczności ich spakowania bądź skręcenia. Wszystkie szczegóły ustalane są przy przyjmowaniu zlecenia, wówczas konsultant jest w stanie ocenić zapotrzebowanie na czas wykonania usługi i ilość potrzebnych pracowników.

Bezpieczny transport mebli we Wrocławiu – Krasnal Przeprowadzki

Podczas swojego istnienia nasza firma Krasnal Przeprowadzki we Wrocławiu w najdrobniejszym szczególe opracowała własną technologię transportu mebli, sprzętu AGD, RTV, instrumentów, kwiatów itp. Naszymi zaletami jest także wysoce wykwalifikowany personel, najnowocześniejszy sprzęt i narzędzia. Jeżeli potrzebuje Państwo przetransportować swoje mienie do innego miejsca zamieszkania lub do innej lokalizacji firmy, zapraszamy do kontaktu z nami. W zakres świadczonych usług wchodzi nie tylko transport mebli we Wrocławiu, ale wszystkich innych rzeczy, które znajdują się na wyposażeniu. Nasi monterzy sprawnie zdemontują meble, zabezpieczą z użyciem materiałów opakowaniowych, ustawią na samochodzie, przewiozą pod wskazany adres, zmontują każdą szafę i szafkę i ustawią we wskazanym przez Państwa miejscu.

Transport mebli we Wrocławiu

Nasza firma sprawnie wykonuje przeprowadzki mieszkań, domów i biur, współpracujemy z klientami prywatnymi oraz prawnymi. Oferujemy usługi na rozsądnych warunkach. Zlecając nam transport mebli we Wrocławiu, możecie Państwo być pewni naszego profesjonalizmu: w firmie nie ma przypadkowych osób, tylko odpowiedzialny, przeszkolony personel z doświadczeniem. Można zamówić kompleksową przeprowadzkę mebli, sprzętu użytku domowego, firmowego, instrumentów muzycznych itd. Warto powierzyć ciężką pracę naszym specjalistom.

Oferujemy transport mebli we Wrocławiu po korzystnych cenach, można powierzyć nam ciężki sprzęt (pralka, lodówka, zmywarka, telewizor, komputery), cenne meble (na przykład małą lub dużą przesuwaną szafę, sofę, fotele, komody, witryny szklane, antyki). Posiadamy flotę bezpiecznych i przygotowanych do transportu mebli samochodów. Zapewnimy integralność transportowanych rzeczy dzięki wysokiej jakości opakowaniu (na życzenie klienta możemy spakować wszystkie elementy). Aby zapewnić niezawodny transport mebli, wykorzystujemy pasy do ich stabilnego zamocowania.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy Krasnal Przeprowadzki we Wrocławiu?

Samodzielna relokacja może prowadzić do nieoczekiwanych konsekwencji: na przykład uszkodzenia mienia lub pogorszenia stanu zdrowia. Zapraszamy Państwa do skorzystania z pomocy pracowników naszej firmy, specjalizujemy się w przeprowadzkach: transporcie mebli, sprzętu komputerowego, AGD, RTV itd. Nieumiejętne przewożenie mebli oraz sprzętu jest obarczone ryzykiem. Nie każdy jest gotowy na ciężką pracę fizyczną, większość ludzi nie ma odpowiedniego przeszkolenia. Do transportu mebli nasi specjaliści podchodzą bardzo ostrożnie, zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa. Dbamy o Państwa mienie, nie dopuszczamy do zarysowań, otarć mebli i sprzętu a także podłóg i ścian. Dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzka została wykonana rzetelnie a klienci byli zadowoleni.

Transport mebli we Wrocławiu oraz na terenie całego kraju i Europy

Wykazujemy się profesjonalnym podejściem do kwestii transportu mebli oraz innych powierzonych nam rzeczy. Przed zrealizowaniem zamówienia przedstawiciel naszej firmy wyjaśnia wszystkie szczegóły przeprowadzki, takie jak liczba przewożonych przedmiotów, ich rodzaje, odległość. Realizacji zadań podejmują się tylko doświadczeni pracownicy, którzy odpowiedzialnie i dokładnie wykonują wszystkie operacje. Aby zapewnić pełne bezpieczeństwo przewożonego mienia, oferujemy taką usługę, jak pakowanie mebli i sprzętu.

Materiał opakowaniowy pozwala chronić ładunek przed możliwym uszkodzeniem, zapobiega zanieczyszczeniu, kurzowi. Jest to niedrogi, ale skuteczny sposób dbania o integralność, nienaganny wygląd mebli. Oferujemy Państwu przewóz mebli we Wrocławiu a także na terenie całej Polski oraz Europy. Posiadamy pojazdy przystosowane do transportu wyposażenia każdego mieszkania, domu czy firmy. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, stale monitorujemy proces przewożenia powierzonego nam mienia. Wszystkie szczegóły możecie Państwo poznać w czasie kontaktu z przedstawicielem naszej firmy.