Niszczenie dokumentów

Krasnal Przeprowadzki posiada w swojej ofercie wykonywanie usługi niszczenia dokumentów i nośników informacji przy zagwarantowaniu pełnej poufności i bezpieczeństwa procesu.

Niszczenie dokumentów Wrocław:

niszczenie dokumentów WrocławNasza firma dostarczy do Państwa specjalistyczne pojemniki – przystosowane do utylizacji dokumentacji i innych nośników informacji.

Nośniki danych zabezpieczone są w zaplombowanych pojemnikach , następnie ładowane są przez naszych pracowników do samochodu. Każdy transport zostaje dostarczony bezpośrednio do siedziby firmy, gdzie dokumenty zostają zniszczone, zgodnie z obowiązującą normą (DIN66399) oraz ustawą o ochronie danych osobowych i ustawą o ochronie informacji niejawnych.

Każda realizacja zlecenia wiąże się z przekazaniem Państwu następujących dokumentów:

  • certyfikat niszczenia,
  • kopia zlecenia,
  • szczegółowy protokół (liczba odebranych pojemników wraz z przypisanymi plombami)

Oprócz niszczenia dokumentów oferujemy Państwu także niszczenie nośników danych takich jak dyski twarde, pendrivy, karty pamięci i inne urządzenia do przechowywania danych, za pomocą profesjonalnych, certyfikowanych urządzeń do demagnetyzacji. W celu poznania szczegółowej ofert na tę usługę, zachęcamy skontaktowania się z nami pod adresem mailowym kontakt@przeprowadzki-wroclaw-24.pl lub telefonicznie: +48 536 284 408.

 

Tagi : niszczenie dokumentów Wrocław niszczenie dokumentów Wrocław cena niszczenie dokumentów Wrocław cennik