TRANSPORT CHŁODNICZY

transport chłodniczy WrocławJako jedyni z nielicznych wśród firm transportowych z Wrocławia, zajmujemy się również profesjonalnym transportem chłodniczym.

Firma dysponuje nowoczesnymi samochodami typu chłodnia, które gwarantują zachowanie wymaganej temperatury w czasie transportu. Zarówno wyspecjalizowani kierowcy, jak i tabor posiadają certyfikaty i badania niezbędne do przewozu żywności. Większość produktów wybieranych do przewozu w transporcie chłodniczym wymaga kontrolowanej temperatury i specjalnie dobranych technologii, w które wyposażana jest flota. Wśród wyrobów dostarczanych tym typem transportu znajdują się między innymi artykuły spożywcze o podwyższonej podatności na warunki zewnętrzne, mrożonki, warzywa i owoce, a także kwiaty czy leki.

Zaufaj profesjonalistom i zadzwoń do Krasnal Przeprowadzki Wrocław!

Profesjonalny transport chłodniczy – Krasnal Przeprowadzki we Wrocławiu

Jeśli potrzebny jest sprawny i bezpieczny przewóz towarów wymagających zachowania odpowiedniej temperatury, nasza firma Krasnal Przeprowadzki we Wrocławiu oferuje Państwu profesjonalny transport chłodniczy. Realizujemy przeprowadzki na terenie całego kraju i Europy, przewozimy całe wyposażenie domu, mieszkania i firmy. Dbamy o prawidłowe przygotowanie mienia do transportu, zajmujemy się demontażem i montażem, znosimy i wnosimy meble oraz sprzęt, ustawiamy w nowym domu. Nasza firma dysponuje swoją flotą samochodową w tym transportem chłodniczym, dzięki czemu artykuły spożywcze i leki przewożone są w niskich temperaturach zgodnych z zaleceniami producentów.

Transport chłodniczy – przewóz towarów wymagających odpowiednich warunków

Zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług, które wykonujemy za pomocą wysokiej jakości pojazdów przystosowanych do przewożenia mebli, AGD, RTV, instrumentów muzycznych. Dla zapewnienia Państwu wszechstronnego wsparcia rozszerzyliśmy usługi o transport chłodniczy, który obecnie jest bardzo poszukiwany. Należymy do nielicznych firm na rynku wrocławskim, które prowadzą takie usługi dla osób fizycznych i prawnych. Posiadamy doświadczenie w wykonywaniu zadań związanych z przewożeniem różnych elementów mienia, działamy elastycznie starając się w 100% sprostać Państwa oczekiwaniom.

Nasza firma dysponuje transportem chłodniczym, którym przewozimy towar o różnych gabarytach, gwarantując bezpieczne dostarczenie nawet najdelikatniejszych produktów wymagających odpowiednich parametrów przechowywania.Transportem zajmują się odpowiednio przygotowani kierowcy, dbający o sprawną realizację zlecenia, są punktualni, rzetelni i dobrze zorganizowani, przeszli badania konieczne do przewożenia artykułów spożywczych. Każdą zleconą pracę wykonują dokładnie, ponieważ poprzedza ją precyzyjne planowanie logistyczne nastawione na spełnienie wszystkich Państwa wymogów.

Oferta w zakresie transportu chłodniczego – Wrocław

Organizując transport chłodniczy mamy świadomość konieczności terminowego dostarczenia towaru, który wymaga zabezpieczenia odpowiedniej temperatury i sposobu załadunku. Nasze pojazdy-chłodnie przechodzą regularne przeglądy, są zawsze sprawne i przygotowane do wyjechania w trasę, dzięki temu Państwa towar dotrze we wskazane miejsce na czas oraz w idealnym stanie. Jeżeli potrzebujecie Państwo przewiezienia produktów, które wymagają szczególnych warunków, zapewnimy wysokiej jakości transport chłodniczy.

Przewieziemy żywność (wyroby gotowe, owoce, warzywa, mrożonki) leki farmaceutyczne, kosmetyki, kwiaty oraz inne produkty wymagające monitorowania temperatury. Poza transportem, mamy do zaoferowania magazynowanie towaru, który przechowywany jest z zachowaniem wymaganych parametrów (temperatura, wilgotność). Jeżeli nasunęły się Państwu pytania odnośnie transportu chłodniczego lub przeprowadzek zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy, udzieli on wyczerpującej odpowiedzi i zapewni wsparcie podczas wyboru optymalnej usługi.