Przeprowadzki biur Wrocław

Krasnal Przeprowadzki zajmuję się przede wszystkim nowoczesną i profesjonalną przeprowadzką firm we Wrocławiu. Specjalizujemy się w pakowaniu wszystkich dokumentów, zabezpieczaniu mebli, znoszeniu, wnoszeniu i dokładnym rozlokowaniu rzeczy w nowej siedzibie firmy. Realizujemy zlecenia dużych oddziałów oraz kameralne biura prywatnych przedsiębiorców.

Tanie przeprowadzki firm Wrocław

przeprowadzki biur Wrocław

Wszystkie szczegóły omawiamy podczas wizyty naszego przedstawiciela, który dokonuję wyceny i przedstawia całą naszą ofertę świadczonych usług. Dostarczamy pojemniki do pakowania wraz z kartonami, aby wszystko było zabezpieczone i posegregowane, co gwarantuję komfort i porządek. Na wszystkie nasze usługi  przeprowadzki firm wystawiamy faktury.

Dodatkowo posiadamy specjalistyczne hale magazynowe, które oddajemy do Państwa dyspozycji! 24-godzinny monitoring oraz optymalna temperatura, gwarantują najwyższą jakość świadczonej usługi.

Przeprowadzki biur we Wrocławiu

Nasza flota pozwala na przeprowadzkę małych, średnich i dużych biur we Wrocławiu. Sprzęt firmowy staranie pakujemy do kartonów i zabezpieczamy odpowiednio materiałami ochronnymi. Naszą specjalizacją są przeprowadzki całych firm we Wrocławiu i okolicach Wrocławia. Zapraszamy do współpracy.

 

Na wstępie prosimy o kontakt z firmą Krasnal Przeprowadzki telefonicznie bądź mailowo. Po podaniu szczegółów planowanej przeprowadzki, nasz konsultant wyceni koszt usługi oraz ustali dogodny dla Państwa termin. W zależności od Państwa życzeń, możemy zająć się wyłącznie transportem dobytku, bądź również jego profesjonalnym pakowaniem.

Przeprowadzamy firmy głównie z Wrocławia, jednak nie tylko. Nasze usługi obejmują także okolice Wrocławia.

Tak, oprócz zabezpieczenia ładunku przed samym transportem, możemy również zająć się profesjonalnym pakowaniem. W ten sposób zaoszczędzimy Państwa czas i zminimalizujemy ryzyko uszkodzeń. Niektóre meble bezpieczniej jest przewozić w częściach - zajmiemy się również ich skręceniem.

Tak, oprócz czynności stricte przeprowadzkowych, oferujemy także utylizację mebli i sprzętu AGD według obowiązujących norm.

Tak, posiadamy specjalne pojemniki i kartony zabezpieczające mienie podczas przeprowadzek. Dysponujemy również innymi materiałami do tego przeznaczonymi, np. folie, wózki przeprowadzkowe.

Tak, wielkość firmy nie ma dla nas znaczenia. Jesteśmy w stanie przeprowadzić jednoosobową działalność, jak i wieloosobowe przedsiębiorstwo. Dysponujemy odpowiednią liczbą pracowników i samochodów transportowych na takie okoliczności.

Wszystkie przeprowadzki staramy się przeprowadzać w jak najdogodniejszym dla klienta terminie. Wszystko zależy od zakresu usług, wielkości przeprowadzki i destynacji. Po kontakcie z naszym konsultantem na pewno uda się dobrać termin dogodny dla obu stron.

Posiadamy szeroką flotę samochodów: auta kontenerowe o różnej ładowności - od małych ciężarówek (ładowność 2t) dla klientów indywidualnych, po auta o ładowności od 5 do 24 ton dla klientów biznesowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomieścić i przewieźć ładunki różnego gabarytu.

Jeśli decydujecie się Państwo na samodzielne pakowanie, należy pamiętać o odpowiednim oznakowaniu zawartości pojemników. W przypadku przeprowadzki firmy rekomendujemy kompleksową usługę - wówczas pakowanie leży po naszej stronie. W oparciu o doświadczenie i specjalne materiały zyskacie Państwo pewność, że wasze rzeczy zostaną dowiezione całe i nienaruszone, w dodatku szybko i sprawnie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przeprowadzkach firm, a także mieszkań i domów, wiemy, jak dobrze zapakować każdy rodzaj ładunku. Posiadamy odpowiednie materiały i zabezpieczenia dla mebli, przedmiotów wartościowych i urządzeń biurowych. Również nasze samochody posiadają odpowiednie zabezpieczenia, dla jeszcze lepszej ochrony mienia w czasie przewozu.

Przeprowadzki firm we Wrocławiu

Aby organizacja procesu przeprowadzki firmy była jak najbardziej komfortowa, warto zamówić usługi specjalistycznej firmy zajmującej się transportem wyposażenia. Nasza firma Krasnal z Wrocławia świadczy usługi transportowe z wykorzystaniem wózków i specjalnie przygotowanych pojazdów. Posiadamy duże doświadczenie w organizowaniu przeprowadzek firm, w montażu i demontażu mebli. Możecie Państwo zamówić u nas transport niezbędnych przedmiotów w przystępnych cenach.

Wygodny transport podczas przeprowadzki firm – Wrocław

Przeniesienie firmy we Wrocławiu będzie znacznie łatwiejsze, jeśli wcześniej całe wyposażenie zostanie odpowiednio przygotowane. Aby przeprowadzka do nowego położenia firmy była jak najbardziej komfortowa, a jej koszt nie przekraczał dopuszczalnych limitów, trzeba skorzystać z poniższych wskazówek:

  • Przede wszystkim należy ocenić zakres pracy, czasu i wysiłku, które będą wymagane do wdrożenia procesu na własną rękę. Najczęściej najlepszą opcją jest zwrócenie się do profesjonalistów, którzy mogą dokładnie ocenić potrzebny czas i przeprowadzenie procedury przeprowadzki. Nasza firma z Wrocławia wykona dla Państwa taką usługę sprawnie z zachowaniem wszystkim zasad bezpiecznego transportowania.
  • Całe wyposażenie firmy, musi być dokładnie zapakowane, można takie prace powierzyć naszym pracownikom, którzy wykonują każdego dnia takie prace, dlatego zabezpieczą solidnie meble, sprzęt komputerowy, drukarki, kserokopiarki itp. Pomoże to uniknąć strat finansowych.
  • Niezbędne są materiały opakowaniowe, nasza firma może dostarczyć kartony, folię i taśmę

Oferujemy bezproblemowy i wysokiej jakości transport mebli biurowych i sprzętu. Wszyscy zatrudnieni w naszej firmie pracownicy są odpowiedzialni i uprzejmi, można powierzyć im bezpieczny transport ważnych dokumentów i mienia swojej firmy.

Przeprowadzki firm we Wrocławiu – jak przebiega

Cały proces przeprowadzki firm we Wrocławiu odbywa się pod ścisłą kontrolą, szczególną uwagę przywiązujemy do prawidłowego pakowania, właściwego załadunku, aby po drodze nie wystąpiły żadne problemy i uszkodzenia. Każdy karton może być oznaczony, co pomaga przy rozładunku i ponownym ustawianiu przedmiotów. Działamy na zasadzie bezpiecznej i sprawnej przeprowadzki firmy bez utraty jakości wyposażenia wszystkie nasze samochody przechodzą dokładną kontrolę techniczną przed wyjazdem.

Jak organizujemy przeprowadzki firm we Wrocławiu?

  • Jako organizator przeprowadzek firm określamy dokładnie, zadania, które muszą zostać wykonane. Planujemy zasoby i harmonogram przeprowadzek.
  • Wszystkie prace są wykonywane przez doświadczonych specjalistów. Do pakowania i ochrony mienia używamy wysokiej, jakości materiałów opakowaniowych.
  • Podczas przeprowadzki chronimy nie tylko samą własność, ale także dekorację pomieszczeń, drzwi, kabin itd.
  • Pod koniec wszystkich prac wywozimy zużyty materiał opakowaniowy.
  • Po przeprowadzce pomożemy w aranżacji – wykonamy demontaż i montaż mebli, pomożemy ustawić sprzęt komputerowy w nowej lokalizacji firmy.
  • Przewozimy sejfy, archiwa, systemy przechowywania i różne urządzenia na specjalnie wyposażonych samochodach. Posiadamy własne narzędzia, wózki i profesjonalnie organizujemy transport.
  • Na Państwa życzenie możemy wykonać usługę magazynowania mebli biurowych, sprzętu AGD itp. Nasz magazyn jest stale monitorowany a przechowywany ładunek dobrze zabezpieczony.

Przed wykonaniem usługi przeprowadzki Państwa firmy, nasz przedstawiciel uzgodni szczegóły całej procedury, wykona jej wycenę. Wystawiamy fakturę za całą wykonaną pracę. Dysponują flotą samochodową dostosowaną do przeprowadzki firm zarówno dużych, średnich i małych. Specjalizujemy się w przeprowadzkach firm we Wrocławiu oraz okolicach.