MONTAŻ MEBLI WROCŁAW

Jako nieliczni oferujemy montaż mebli, a także demontaż mebli, skręcanie szaf, krzeseł, łóżek czy półek! Źle przeprowadzony montaż mebli może skończyć się ich trwałym uszkodzeniem – nie zawsze warto ryzykować.
Rozkręcamy i przewozimy również masywne kredensy oraz inne antyczne meble, gwarantując przy tym wysoką jakość świadczonej usługi i bezpieczeństwo.

Podejmowanie się montażu prostych mebli z jasną i czytelną instrukcją to dla większości nic trudnego. Wystarczy prosty śrubokręt, czasami młotek lub coś twardego do przybicia kilku gwoździ. Co w przypadku, gdy mebel jest skomplikowany, a instrukcja kompletnie nieczytelna? Powierzenie tego typu zleceń fachowcom to naprawdę dobry pomysł.

Możemy zaoszczędzić Państwu wiele godzin trudu i nerwów. Przy skręcaniu mebli łatwo popełnić błędy, których nie da się naprawić. Można uszkodzić śruby bądź sfatygować przygotowane otwory.

PEŁNY MONTAŻ I DEMONTAŻ MEBLI

Posiadamy fachowe narzędzia i doświadczenie, które jest niezbędne przy świadczeniu tego rodzaju usług, jakimi są demontaż i montaż mebli!

Krasnal Przeprowadzki Wrocław to nowoczesne podejście do klienta i profesjonalne usługi!

Zobacz także: przeprowadzki firm Wrocław

Krasnal przeprowadzki we Wrocławiu – montaż i demontaż mebli

Jeśli musicie Państwo przenieść się do nowego mieszkania, domu lub biura we Wrocławiu to dzięki naszej firmie Krasnal przeprowadzka przebiegnie sprawnie. Nie trzeba będzie martwić demontażem i montażem mebli, nasi doświadczeni pracownicy zapewnią profesjonalną pomoc. Gwarantujemy wysokiej jakości usługę, ponieważ dla naszych monterów jest to codzienna praca. Ważne jest, aby mebli nie uszkodzić podczas demontażu a następnie, prawidłowo i niezawodnie złożyć.

Dlaczego warto zamówić montaż mebli we Wrocławiu?

Aby ułatwić sobie zadanie podczas przeprowadzki, możecie Państwo skorzystać z usług naszej firmy. Zajmujemy się przeprowadzkami zawodowo,  dlatego specjaliści przybędą w ustalonym czasie do domu lub biura z zestawem specjalnych narzędzi, wykonają demontaż i montaż mebli dokładnie i terminowo. Pomożemy w instalacji kuchni, zestawu mebli, łóżek, stołów lub krzeseł.

W naszej firmie Krasnal we Wrocławiu zatrudniamy monterów, którzy towarzyszą każdej przeprowadzce i posiadają praktyczne umiejętności. Gwarantują rzetelność pracy, jej wydajność, bezpieczeństwo mienia. Dysponujemy własną flotą samochodów do przewożenia mebli, dlatego bez problemu zapewnimy dostawę pod właściwy adres. Wszystkie pojazdy są wyposażone w system mocowania i nadają się do transportu wyposażenia mieszkania lub firmy.

Dysponujemy zespołem specjalistów, którzy profesjonalnie demontują meble, przygotowują je do załadunku na samochód, ustawiają i zabezpieczają na samochodzie. Po przetransportowaniu we wskazane miejsce, zdejmują z samochodu i przenoszą we wskazane miejsce, po czym montują zgodnie z posiadaną wiedzą zawodową lub instrukcją. Nasi monterzy zawsze mają przy sobie zestaw wszystkich niezbędnych narzędzi do prawidłowego montażu dowolnych przedmiotów od stolika kawowego lub komody po wbudowaną szafę. Nie musicie Państwo szukać kilku fachowców do różnych rodzajów pracy. Organizujemy wszystko od A do Z. Oferujemy również usługę magazynowania, dostarczamy meble do własnego magazynu i zapewniamy im bezpieczeństwo.

Kiedy należy zdemontować meble?

Demontaż mebli jest obowiązkowy w przypadku dużych zestawów do sypialni, dużych szaf, regałów wieloskładnikowych. Meble, takie jak podwójne łóżka i niestandardowe projekty, są zawsze demontowane. Wąskie klatki schodowe często nie pozwalają na załadunek, dopóki meble nie zostaną zdemontowane. Montaż mebli we Wrocławiu zależy również od takich parametrów, jak liczba kondygnacji budynku i ilość transportowanych mebli. Obowiązkowe jest składanie i demontowanie mebli o określonych wymiarach, których transport odbywa się w określonej pozycji. Przede wszystkim dotyczy to rzadkich, zabytkowych i szczególnie cennych przedmiotów, dla których demontaż i montaż jest nieracjonalny. Ta praca jest niezwykle konieczna, bez niej nie można przeprowadzić załadunku i rozładunku i należy zaufać naszym profesjonalistom. Montaż mebli odbywa się w krótkim czasie. Nasi eksperci pracują harmonijnie, szybko podejmując wszelkie niezbędne środki w celu sprawnego i bezpiecznego transportu.

Korzyści ze współpracy z naszą firmą przeprowadzkową: montaż mebli – Wrocław

Poszanowanie własności jest mottem naszej firmy Krasnal Przeprowadzki we Wrocławiu, dlatego współpracując z nami, powierzacie Państwo swoje mienie odpowiedzialnym specjalistom. Nawet w przypadku pilnego transportu wszystkie meble klienta są starannie demontowanie i montowanie. Usługa wykonywania przeprowadzek jest bardzo popularna i poszukiwana dzięki wzbogaceniu jej o montaż i demontaż mebli. Aby po przeniesieniu szafek, witryn, krzeseł i sof pozostały one nadal w idealnym stanie, skontaktujcie się Państwo z nami. Wiemy, jak radzić sobie z miękkimi narożnikami, dębowymi sekretarzykami, kuchniami z płyt wiórowych, jak przenosić je wąskimi schodami i ciasnymi korytarzami.